Nowość w Schneider Electric! Gniazdo podwójne z serii Asfora
Nowość w Schneider Electric! Gniazdo podwójne z serii Asfora

Firma Schneider Electric z przyjemnością informuje, że Seria Asfora została rozszerzona o nowe gniazdo podwójne do systemu ramkowego.

Chcesz zwiększyć ilość gniazd zasilających w Twoim domu? Nowe gniazdo podwójne Asfora zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania. Na pewno niejednokrotnie spotkałeś się z sytuacją braku wolnego gniazdka elektrycznego w swoim domu wtedy, kiedy jest ono najbardziej potrzebne. Jeden punkt, dwa gniazda to dwa razy więcej możliwości. Wymień dotychczasowe gniazdo na nowe i rozszerz funkcjonalność, używając istniejącej puszki instalacyjnej.

Cenisz sobie komfort? Gniazdo podwójne, to idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci na skorzystanie z kilku urządzeń jednocześnie. W salonie podłączysz telewizor z kinem domowym, oraz odtwarzaczem płyt DVD czy Blue-ray oraz konsolę. W sypialni bez problemu podepniesz lampkę nocną i ładowarkę do telefonu, a w kuchni obok czajnika bez problemu może stanąć kuchenka mikrofalowa, wielofunkcyjny robot kuchenny czy sokowirówka.

Gniazdo podwójne serii Asfora jest dostępna w kolorach: biały, kremowy, aluminiowy, stalowy, brązowy i antracytowy.

Szukasz łatwego rozwiązania? Gniazdo podwójne serii Asfora zapewnia szybki montaż. A w połączeniu z estetycznym wyglądem i z przystępną ceną, uzupełni Twoje wnętrze. Musimy jedynie pamiętać, aby maksymalne obciążenie gniazda podwójnego nie przekroczyło 16A, czyli dokładnie tyle, ile miało wcześniej wymontowane gniazdko pojedyncze.

Wszystkie produkty z serii Asfora są w zgodzie z wymaganiami norm bezpieczeństwa i spełniają najwyższe kryteria jakości Schneider Electric. Dzięki swojej niezawodności oraz szerokiemu wachlarzowi funkcji zaprojektowanych dla Twojej wygody.

 

Asfora kolorystyka

 

Asfora kolorystyka

 

Asfora animacja