Innowacyjna seria Odace to unikatowe połączenie funkcjonalności i stylu. Seria Odace, dzięki swoim licznym funkcjom i akcesoriom redefiniuje pojęcie komfortu w domu.

Seria osprzętu natynkowego Mureva Styl IP55 od Schneider Electric to os

Firma EATON, światowy lider rynku w zarządzaniu energią elektryczną, wprowadza na rynek nową serię aparatur

Eaton Electric jako światowy lider w rozdziale energii nieustannie rozwija swoje produkty wychodząc na przeciw trendom, ale też je kreując.

Eaton dostarcza produkty zapewniające bezpieczeństwo systemów fotowoltaicznych w zakresie prądu stałego i zmiennego: bezpieczniki, wyłączniki, obudowy i

Produkty AKS Zielonka oraz AKS Elektro od lat służą ochronie instalacji i wykorzystywane są przy prowadzeniu tras kablowych w budownictwie jednorodzinnym, wielomieszkaniowym, przemysłowym, użyteczności publicznej jak również w przemyśle.

5 czerwca w hotelu Double Tree by Hilton odbyła się konferencja Kwant Hurtownie Elektryczne – spółki, która powstała w wyniku połączenia pięciu dystrybutorów: Elmehurt, Elsam, Kwant, Kwant III i Hurt-Detal Szulc.

Firma Schneider Electric z przyjemnością informuje, że Seria Asfora została rozszerzona o nowe gniazdo podwójne do systemu ramkowego.