Odace – włącz energię!

Innowacyjna seria Odace to unikatowe połączenie funkcjonalności i stylu. Seria Odace, dzięki swoim licznym funkcjom i akcesoriom redefiniuje pojęcie komfortu w domu. Wszystko po to, aby ułatwiać życie użytkownikom, każdego dnia!

1

Seria Odace to przede wszystkim funkcjonalność. W ofercie znajduje się aż 40 użytecznych funkcji, między innymi mechanizmy łączników, przycisków i gniazd. Poza standardowymi mechanizmami osprzętu, w ramach serii Odace oferowane są również rozwiązania, takie jak regulatory temperatury z wyświetlaczem, czujniki ruchu, ściemniacze, łączniki roletowe, czy gniazda HDMI i USB. Jednak funkcjonalność Odace nie ogranicza się do mechanizmów! W ofercie znajdują się również innowacyjne ramki z półką na telefon, z klipsem lub haczykiem. Dzięki temu, każdy użytkownik może bezpiecznie naładować smartfona lub przypiąć listę zakupów bezpośrednio do ramki.

2

 

Unikatowy, odważny styl

Po drugie, seria Odace jest stylowym dodatkiem każdego wnętrza. Ramki Odace wyróżniają się oryginalnym designem i odważną paletą kolorów. Mechanizmy serii Odace mają unikalny okrągły kształt. Wszystkie mechanizmy dostępne są w dwóch kolorach: białym i aluminiowym. Mechanizmy są uniwersalne, co oznacza, że każdy mechanizm pasuje do każdej ramki. Ramki również posiadają charakterystyczny, geometryczny kształt. W ramach serii oferowane są linie ramek: Odace Styl i Odace Touch.

Odace Styl to linia ramek w żywych, energetycznych kolorach. Ramki wyprodukowane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu zachowują swój głęboki kolor, nawet pod wpływem działania promieni słonecznych. W ramach linii Odace Styl oferowane są też praktyczne ramki z klipsem, haczykiem lub półką.

3

Odace Touch to ramki dla osób ceniących naturalne materiały. Ramki te posiadają zewnętrzną warstwę wykonaną z drewna, kamienia lub metalu. Dzięki temu zyskują ciekawą fakturę i są przyjemne w dotyku. Ich nietypowe wykończenie dodadzą każdemu wnętrzu klasy i elegancji.

4 5

Oszczędność czasu i energii

Seria Odace jest też przyjazna środowisku! Wykorzystanie ściemniacza pozwoli na oszczędność prądu tam, gdzie nie potrzebujesz pełnej mocy oświetlenia. Z kolei zainstalowanie termostatu pokojowego pozwoli na sterowanie grzejnikami lub ogrzewaniem podłogowym z większą precyzją i bardziej efektywne wykorzystanie energii. Obniżenie temperatury zaledwie o jeden stopień może zmniejszyć zużycie energii elektrycznej przez system grzewczy nawet o 5%.

Mechanizmy Odace zostały zaprojektowane tak, aby ich instalacja była szybka i wygodna. Dzięki wzmocnieniu, ramki montażowe są solidne i odporne na uszkodzenia. Umożliwiają one rotację mechanizmu o 10 stopni w obie strony dla kompensacji nierówno zamontowanych puszek. Dwa specjalne zatrzaski po każdej stronie ramki pozwalają na wyrównanie mechanizmów w ramkach wielokrotnych. Zastosowanie metalowych pazurków zapewnia odpowiednie osadzenie mechanizmu w puszce, a mały rozmiar mechanizmu pozostawia dużo miejsca na poprowadzenie przewodów wewnątrz puszki. Z tyłu każdego mechanizmu nadrukowany jest schemat połączeń, dla prawidłowego połączenia wszystkich przewodów.

6

Dzięki produktom serii Odace podkreślisz wystrój każdego wnętrza i nadasz mu indywidualny charakter. Wybierz odpowiednie mechanizmy dla zapewniania maksymalnego komfortu domownikom, baw się kolorami i stwórz idealne wnętrze z serią Odace!

 

Zyskaj więcej w Elektroklubie

Za wszystkie produkty z serii Odace, które kupisz w Kwant otrzymasz punkty w Elektroklubie, które potem możesz wymienić na gotówkę na karcie VISA lub inne nagrody rzeczowe. Sprawdź jakie to proste: https://www.elektroklub.pl/o-programie/